💗JARNÍ SLEVY 💗

NOVÁ KOLEKCE SE SLEVOU AŽ 30%  🎉

Pouze:
-- dnů -- hodin -- minut -- sekund
Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk

Dámské batohy

Jedna z nejlepších alternativ kabelek na celý den je zcela jistě batoh. Při jeho výběru je důležité brát v potaz jeho účel či aktivitu, kterou budeme provádět. Vybírejte z malých, středních či velkých batohů značek GuessCalvin Klein, Pinko a Tommy Hilfiger.

Filtry
1

Batoh je skvělá volba pro cestování, výlety nebo pro každodenní nošení, když se nám nechce nosit kabelka. Při výběru batohu je důležité jeho velikost. Ano, tentokrát na velikosti opravdu záleží a z toho důvodu pro Vás máme výběr malých, středně velkých a velkých batohů, které se hodí na nošení denních potřeb, notebooku či oblečení.

Batohy jsou oblíbené nejen svojí funkcionalitou, prostorem nebo komfortem, ale také svým stylem, který dokáže outfit ještě lépe doladit. Stručné rozdělení tohoto módního doplňku by pak vypadalo:

Batohy do města: v této kategorii by určitě vedly mini batůžky, které se staly velmi populární za poslední roky.

Batohy do školy: jak už název napovídá, jedná se spíš o batoh, do kterého budete chtít dát co nejvíce potřeb jako pouzdro, počítač nebo svačinu, určitě se tam ale i mikina nebo lehká bunda. Velikostně by pak měl odpovídat středním či větším rozměrům.

Batohy na cestování: větší batoh, do kterého se vejde každý váš outfit složený z mikin, triček, jeans, tepláků nebo kraťasů

Kategorie
Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk