Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk
  • Ženy

Dámské kabelky Calvin Klein

Dámské kabelky Calvin Klein jsou správným doplňkem každého outfitu. Náš výběr se skládá z různých velikostí a stylů. Od jednobarevných po různobarevné, až po CK print. Pro usnadnění výběru, jsme pro Vás rozřadily produkty do příslušných kategorií.

Filtry
Odpovídá 73 produktů × Značka Calvin Klein Smazat vše
1

Jestli potřebujete kabelku, crossbody, tašku nebo psaníčko tak Calvin Klein je ta správná volba. Máme pro Vás nachystané kategorie tak, aby jste měli výběr co nejvíce usnadněný. Calvin Klein působí provokativním, mladým a odvážným stylem, který nenudí a hodí se ke všemu. 

Pro Vaši jednodušší volbu, vám představíme hlavní podkategorie kabelek:

Velké kabelky: naše největší kategorie, zde najdete klasické velké kabelky značky Calvin Klein, v různých barvách či materiálech. Velká kabelka se hodí k dennímu užívání, je prostorná, stylová a nezbytný kousek každého outfitu. Oproti kabelkám do ruky, není tak praktická kvůli své velikosti, na druhou stranu, je ideální alternativou batohu.

Crossbody: asi nejvíce trendy styl kabelek, crossbody zažívají slávu už několik let. Crossbody může být elegantní, casual nebo k dennímu používání. Nosí se přes rameno, tím se stává pohodlnější variantou oproti kabelce do ruky nebo velké kabelce. Nejvíce zaujme svojí praktičností, velikostí, komfortem a stylem. U většiny se dá odepnout řemínek nebo řetízek a díky tomu se může nosit v ruce.

Ledvinky: další trendy položkou je určitě ledvinka, dříve velmi retro doplněk, dnes must have! Ledvinky jsou velmi pohodlné a prostorné, proto si spousta žen volí tento doplněk k používání na denní bázi. 

Kabelky do ruky: po kabelce do ruky šáhne každá slečna nebo žena, která po dlouhém dni tahání těžší velké kabelky ocení praktičnost. Tato kabelka by neměla chybět při vyražení do města na drink nebo jako doplněk k elegantnímu či jednoduchému outfitu.

Psaníčko: pokud Vás čeká večeře, kde saháte po krásných šatech, tak psaníčko je ta správná volba! Malé, jemné a krásné psaníčko vyzdvihne outfit o level výše!

Batohy: batohy spadají spíše do smart nebo smart casual stylu. Jedná se o skvělou alternativu velké kabelky, kde uložíte spoustu věcí a zároveň vypadáte stylově. Batohy do školy, na cesty nebo volnočasové jsou volbou, které nebudete litovat.

Kosmetické taštičky: kosmetické taštičky jsou nezbytným doplňkem každé ženy. Zde si samozřejmě můžete uložit make up, nebo různé doplňky z tohoto segmentu, co je ale zajímavé, spousta lidí začalo používat tento druh tašky i k přepravě malých věcí jako je například telefon, sluchátka či jiné.

 

Kategorie
Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk