Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk
  • Ženy

Dámské plavky Calvin Klein

I při letním koupáním si můžete dát záležet na Vašem stylu! Na pláži, u bazénu i na lehátku v moři Ti skvěle padnoucí plavky udělají ještě větší horko daleko v okolí. Dámské plavky musí sedět stejně dobře jako spodní prádlo, proto pozor při vybíraní modelu a typu pro Vás. Na FADE.cz máte možnost objednat horní a spodní díl odděleně, díky tomu můžete různě kombinovat styl, print nebo střih. Pokusíme se Vám přiblížit nabízený sortiment, aby výběr proběhl hladce.

Filtry
Odpovídá 162 produktů × Značka Calvin Klein Smazat vše

Druhy plavek

Dnes v obchodech či online najdete různé typy plavek: bikiny, jednodílné, vrchní a spodní díl, tankini nebo sportovní. Každý styl si našel tábor fanoušků a tak ej na každém zvolit si ten správný typ pro sebe, mi Vím pouze přiblížíme o co se jedná.

Bikiny:

Jedná se o synonymum plavek. Skládají se z dvou dílů, horního a spodního a lehce odhalují pozadí. Druhů bikin je opravdu požehnaně. Za klasiku mezi dvoudílnými plavkami bývají považovány trojúhelníkové bikiny charakteristické nevyztuženým vrchním dílem s látkou střiženou do trojúhelníkového tvaru. Pro ženy s velkým poprsím se nejvíce hodí bikiny s vyztuženým horním dílem, které nabízejí největší oporu.

Jednodílné:

Tento typ plavek je spíše spojován s kondičním plaváním, ale pokud vyberete dobrý model, můžete s ním zazářit i na pláži. Jednodílné plavky mají různé styly a díky zajímavým průstřihům můžou krásně vytvarovat Vaše tělo. Dále se pak použivájí, jako substitut k dvoudílným plavkám, kdy po dosaženém opálení je právě nahradí jednodílné plavky. Trend posledních sezón jsou velmi odhalené jednodílné plavky, tzv. monikny, které mají ještě více průstřihů a odhalují tak ještě více Vašich sexy partií.

Doplňky na pláž:

Kromě plavek, na FADE.cz jsme pro vás přichystali kategorii, ve které najdete módu na pláž či k bazénu. Jestli lze nějak zlepšit letní den, tak jedině s módním plážovým oblečením. V této kategorii naleznete převážně stylové žabky a nazouváky a hlavně šaty, kraťasy, crop topy, které jednoduše přehodíte přes plavky.

Kategorie
Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk