🌟LETNÍ SLEVY AŽ 50 %.🌞 Tak neváhejte a prozkoumejte naše úžasné slevy na kolekci Jaro/Léto 2024 právě teď💥

Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk

Dámské podprsenky

Dámská podprsenka je jedna z nejdůležitějšího kousku dámského šatníku. Správná podprsenka by měla skvěle padnout, být pohodlná a vyrobena z kvalitního materiálu. Vybírejte kvalitní podprsenky od značky Calvin Klein. K poprsenkám najdete v souvisejících produktech i spodní díl. Prádlo a plavky z hygienických důvodů nelze vracet.

Dámská poprsenka by měla být pohodlná a skvěle padnoucí. Nabízíme kvalitní podprsenky od značky Calvin Klein. K poprsenkám najdete v souvisejících produktech i spodní díl. Jaká podprsenka je pro Vás ta pravá?
Bralette podprsenka je tak zvaná "braletka" bývá nevystužená a extrémně pohodlná. Většinou krajkové, ale i bez. Přírodně zvýrazní tvar prsou.
Push Up podprsenka je vystužená a  přirozeně pozvedává a tvaruje ňadra. Proto vytváří celkově plnější a pevnější zvhled poprsí.
Vystužené podprsenky mají pevné vystužené košíčky a jsou více tvarovací. Jejich úkolem je plně zakrýt celé poprsí.
Podpsenka bez ramínek je nejvíce oblíbená letní podprsenka, díky odnímatelným ramínkům se skvěle hodí pod každý top či šaty bez ramínek.
Trojúhelníkové podprsenky jsou jemné, lehké podpsenky většinou z krajky. Na letní horké dny je to nejlepší volba pod každé tričko. Podprsenka pod tričko , tzv. " Tshirt bra" je velice oblíbený typ podprsenky pod letní trička. Podprsenka je vyrobena z hladkého materiálu a pod tričkem nejde vidět jediný záhyb.
K poprsenkám najdete v souvisejících produktech i spodní díl. Prádlo a plavky z hygienických důvodů nelze vracet.

Kategorie
Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk