Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk
Valentýn, svátek zamilovaných
Brand awareness

Valentýn, svátek zamilovaných

Svátek zamilovaných je za rohem, a proto je nejvyšší čas porozhlédnout se po dárku pro Vaši drahou polovičku. Udělejte radost Vaši blízké osobě právě na den svatého Valentýna.

Svatý Valentýn se nese v duchu červené barvy a srdíček, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tematikou stylizovaného srdce, jako symbolu lásky. 
Prozkoumejte i Vy naše kategorie s typy na dárky pro ženu i muže.

Dva měsíce po boji "co k Vánocům za dárky" a je to tu zase svátek zamilovaných. Je známo, že ženy vybíráním dárků stráví daleko více času než muži - a proto máte ideální příležitost ji překvapit našim výběrem. Zřejmě to není žádné tajemství, ale ženy milují šperky - prstýnky, náušnice, náramky i náhrdelníky. Každý další kousek je potěší, a proto se blýskněte originálním šperkem značky GUESS. Další jasnou volnou jsou peněženky, hodinky či kabelky. Ženy je milují a například kabelek není nikdy dost.
Pokud se cítíte, že trefíte i spodní prádlo sáhněte po krásném setu kalhotek s podprsenkou.

Ženy už většinou ví, co koupí a mají vše dopředu promyšlené. Pro dámy, které přeci jen neví co pro svou drahou polovičku nabízíme širokou nabídku hodinek GUESS, kvalitní kožené peněženky nebo spodní prádlo.

 

 

 

 

 

 

Kategorie
Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk