Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk
Šperky pro běžné i vyjímečné okamžiky
Novinky na FADE

Šperky pro běžné i vyjímečné okamžiky

Guess šperky jsou dokonalým dárkem pro Vás i Vaše blízké. I malým šperkem lze dotáhnout Váš outfit k dokonalosti :-).
Historie Guess šperků se táhne od roku 2007. Právě v tento rok začal jejich příběh.

Celé kolekce jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a to zejména z nerezové oceli 316L, popř. luxusnější kolekce ze sterlingového stříbra. Jak jste si mohli všimnout Guess šperky jsou často zdobeny krystaly - a to přímo Preciosa krystaly. Ano, jedná se o českou firmu Preciosa, která dodává své české krystaly do celé Guess kolekce :-).
Preciosa je česká firma, známá svou výrobou broušených produktů z křišťálového skla.
Kolekce jsou kompletně navrženy designérským týmem v Luganu, Švýcarsko a jedná se opravdu o unikátní design zaměřený na detail a kvalitu. Většina šperků se často prolíná s danou kolekcí, čili je jednoduché kombinovat outfit a šperk.

Na jaké kolekce šperků je můžeme těšit tuto sezónu:

Libertago:
Kolekce Libertango je chvalozpěvem na svádění, používá jasné barvy saténu k podtržení síly loga, který je obklopen zářivými krystaly. Tato kolekce skládá z chokeru a náramku.

Zlaté pokušení (Golden tepmlation):
Ekvivalent Guessu je jednoznačně smyslnost, odvážnost a svádění. Symbol hada je široce přítomný v mytologii i historii. V různých konceptech včetně znovuzrození, transformace a smyslnosti ženy. Tato kolekce dodává půvab. Kolekce se nese ve znamení hada  a nekonečna vyrobeného z texturovaného kovu a vzácných bílých a zelených zirkonů.

Srdce (Lovely Guess):
Hlavním podmětem této vtipné a romantické kolekce je barva. Barvou můžeme vyjádřit svou romantickou stránku novými pastelovými barvami, které jsou v každé trendy barvě pro letošní jaro/léto 2023.

Perfektní spojení (Perfect liaison):
Jak již název napovídá jedná se o dokonalou shodu mezi klíčovými prvky kolekcí šperků Guess, novým designem, nádechem letních barev a trochou třpytu daných kombinací malých lesklých krystalů. Léto je perfektní sezóna, abychom vyjádřili sladěný outfit plný barev, takže tato kolekce je dokonalým spojením, jak sladit šperky s naším osobním stylem.

Přírodní kameny (Natural stones):
Přírodní kameny je kolekce, která oslavuje kombinaci jemných malých howlitových korálků v tónech světlých barev s ikonickým logem 4G. 

Srdce v kleci (Heart cage):
Pokud jste viděli první kolekci srdcí pro letošní jaro / léto 2023, která byla o romantismu a vtipné kombinaci barev, nyní vám představujeme kolekci srdce pro ženu, která ve svém stylu nemusí nutně milovat tvar srdce a romantismus, ale raději předvede svou moderní eleganci s touto drahocennou světelnou klecí posetou malými krystaly.

Good vibes
Touto kolekcí přidáváme do sezóny pozitivní vibrace související s použitím přírodních kamenů. Jedná se módní způsob, jak nosit štěstí.

Dreaming Guess:
Na zadní straně nepřehlédněte frázi "LIVE YOUR DREAM", čili žij svůj sen, díky které je kus jedinečný a smysluplný.

Kruhové světlo (Circle light):
Kolekce pro každodenní nošení, je jasná a poutavá. V první části máme krystaly umístěné v přední části dílků a boční části, která je mírně vypouklá, máme vyrytý nápis Guess.

It's raining ring:
Jasná, barevná, veselá kolekce v barvách duhy.  

 

 


 

GUESS – Circle Lights náušnice, Stříbrná barva
GUESS
Circle Lights náušnice
1 040 Kč
GUESS – Lovely Guess náušnice, Tyrkysová, Zlatá barva
GUESS
Lovely Guess náušnice
1 290 Kč
Kategorie
Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk