Printed vzory
Novinky na FADE

Printed vzory

První půlka léta je za námi, ale nesmutněme. Stále máme před sebou celý měsíc srpen, tak si ho pojďme pořádně užít!
Toto léto jednoznačně vedou ‚Printed‘ vzory. A to ve všech barvách či motivech.
Mezi trendy barvy léta 2021 jednoznačně patří:

Sytá červená, kterou jste mohli vidět snad na každé módní přehlídce.
• Dále pudrové odstíny, které působí žensky a dodávají oblečení luxusní look.
• Nejen toto léto, ale už dlouho vede v oblíbenosti mentolový odstín. Ten v kombinaci s bílou nebo s neutrálním odstínem vyniká svým půvabem ještě víc.
Slámově žlutá je spojena a inspirována přírodou, barvou může tedy připomínat obilí.
Karamelová, tato barva se nemusí líbit každému, ale skvěle zapadá do minimalistického, ale také čím dál oblíbenějšího retro stylu.

Počasí nám sice toto léto moc nepřeje a střídavé sluníčko s deštěm a bouřkami může lézt někomu už krkem. Nenechme si však pokazit tyto dny a pojďme i tak zazářit perfektním outfitem, kterým rozjasníte každý propršený den :-).

Flower power:
Mezi nejvíce oblíbené printed kousky patří jednoznačně celoplošný, květinový potisk.
Jedná se o jemný, romantický potisk, kterým se nedá nic pokazit. Velice oblíbené jsou květinové šaty v midi délce. Jsou super volbou na letní dny, kdy se večer přeci jen trošku ochladí. Pokud romantický styl nepatří mezi Vaše oblíbené přehoďte přes šaty drsnou biker koženou bundičku a sáhněte po boots.

Animal print:
Zvířecí potisky se nemusí líbit každému, ale jsou jednoznačně ve vedení. Animal potisky jsou sami o sobě divoké a proto je laďte s neutrálními barvami, jako jsou krémová, černá nebo. Sáhněte po lehké tunice a tu zkombinujte s černými slim kalhoty. V letních dnech sáhněte po lehkých šatech. Tímto trendy kousek s potiskem na sebe 100% přitáhnete pozornost!

Polka dot:
Puntíky jsou retro, které se stále vrací. Celkově slaví puntíky letošní rok velký comeback. Puntíky působí elegantně a hravě. Sami o sobě jsou velmi výrazné, a proto kombinujte s jednoduchými kousky. Nejlépe už jednobarevnými. Na léto doporučujeme puntíkaté šaty, které využijete i na podzim k vysokým kozačkám.

Zazářete ve druhé půlce léta s FADE.cz a nebojte se ukázat, jak originální jste. Originalitě a fantazii se meze nekladou! Nebojte se experimentovat a ukažte své pravé JÁ.

Guess – Top, Červená barva
Guess
Top
1 390 Kč
Guess – W91P59K2X51-JBLK BODY
Guess
Tina body
990 Kč
Marciano – 1GG7409383Z-P89X ŠATY
Marciano
Claire šaty
3 740 Kč
Guess – W9BK18WCVP0-P01F ŠATY
Guess
Floral šaty
2 045 Kč

Kategorie