Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk
Novinky jaro/léto 2022
Brand awareness

Novinky jaro/léto 2022

Jarní slunečné počasí je konečně tu a s ním přichází i jarní trendy. O jaké se jedná? Pojďme se na to společně podívat.

Calvin Klein:
S letošní novou kolekcí 2022 Calvin přichází v duchu "All Together", kde se s kampaní zaměřuje na komunitu a kolektivitu lidí. Pohybuje se v okruhu umělců a street artu a rovnou se i vrací zpět k ikonickému minimalismu. Prozkoumejte novou kolekci Calvin Klein od oblíbeného spodního prádla až po denim, kdy se pomalu, ale jistě vracíte k trendům z 90 let. Značka opět zasahuje do ochrany životního prostředí, bere na vědomí životní zdroje, oceán a přírodu celkově, používá přednostně ekologické materiály včetně organické bavlny.

Guess:
Sexy a trendy jsou i letošní novinky od Guess. Jarní i letní kolekce híří barvami a to především barvy pastelové a syté. Právě ty se staly hitem letošního roku. I Guess letos sáhnul do vintage looku a nechal se inspirovat 90. léty, které se opět vrací do módy. Objevte denim, sexy mini šaty, letní blůzy a topy, které zkombinujete s letními sandálkymini kabelkou.
Značka Guess klade velký důraz na naši planetu a mít tak minimální dopad na životní prostředí. Sám Guess využívá přednostně Eco materiály a materiály vyrobené z procesů šetrných k životnímu prostředí. 

Nízký sed:
Jak jsme výše již zmiňovali, opravdu se vrací trendy z 90. let. Pokud máte stále doma schované mikro sukně nebo bokové, široké džíny, nyní je čas je opět vytáhnout. Právě s takovými kousky uděláte nyní největší parádu. Nízký sed kombinujte s krátkým topem.

Plisované sukně:
Skládané sukně byly a budou trendy. Letošním rokem platí, čím kratší tím lepší. Nechte se inspirovat "tenisovou sukní", kterou zkombinujete letním úpletovým topem a teniskami. U sukní se meze nekladou: potištěné, jednobarevné, barevné.

Tekoucí kov:
Nový způsob jak zaujmout a zablýsknout se i bez flitrů - celý outfit pak vypadá jemnější a navíc flitry bývají často velice škodlivé pro životní prostředí :-). Sáhněte po outfitu ve zlaté nebo stříbrné barvě.

Pánský styl:
Velkým hitem letošního roku jsou blazery společně s kalhoty ve stejné barvě. Doplňte letním topem, pokud jste více odvážná sáhněte po braletce nebo krajce.

Provázky:
Popruhové detaily si v posledních sezónách získávají na popularitě, ale od léta 2022 jsou hitem číslo 1. Ať už se jedná o top s několika ramínky přes ramena a dekolt, kalhoty s páskem v pase křížícím se přes břicho.

Neon žlutá:
Neonově žlutá je jedním z nejžhavějších odstínů tohoto léta a budete nepřehlédnutelná :-). Sáhněte po letních šatech právě v této barvě.

Síťované pleteniny:
Pleteniny přišly už v roce 2021 a nyní se prací s ještě větším comebackem. V horkých dnech sáhněte po háčkovaných šatech nebo topu, ať už se procházíte po pláži nebo míříte na rande do města.

Sezóna vyžaduje nový začátek, počínaje vaším šatníkem. Prozkoumejte také pánské novinky pro jaro / léto letošního roku.

 

 

 

 

 

 

Guess – Grace top, Béžová barva
GUESS
Grace top
690 Kč
Kategorie
Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk