Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk
Nově: GUESS MAN Myslbek
Brand awareness

Nově: GUESS MAN Myslbek

Nově jsme pro vás otevřeli butik Guess Man v Nákupní galerii Myslbek. Jedná se o zcela první koncept věnovaný pouze pánům. Na prodejně najdete aktuální kolekci Guess a také prémiovou značku Marciano, kde si vybere každý muž. Nabízíme elegantní oblečení vysoké kvality se stylem pro každou příležitost. Přijďte si prohlédnout novou letní kolekci plnou triček, košilí, šortek, kalhot nebo ikonických džínů. Pokud i ženy chtějí potěšit svou drahou polovičku, tak jsou na správném místě. V případě, že si nebudete při nákupu jisti, náš profesionálně vyškolený store asistent Vám rád poradí s výběrem.

GUESS je jednou z nejznámějších fashion společností na světě díky své prvotřídní image a okouzlujícím kolekcím. Zakladatelé značky, bratři Marcianovi spojili evropský styl s tradiční americkou tkaninou a změnili vnímání denimu navždy tím, že vytvořili smyslnou, inovativní a nadčasovou linii Marilyn Jean.
Základem úspěchu značky je inovátorská reklama, která se zaměřuje spíše na image značky než na specifické produkty a vyjadřuje tak postoj a životní styl. Je to stálé nadšení a vášeň, jenž žene společnost kupředu.

 

Kategorie
Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk