Jak nosit pastelové barvy?

Jak nosit pastelové barvy?

Pastelové odstíny oblečení jsou každoročním evergreenem všech světových návrhářů a jejich kolekcí. Tyto barvy jsou tedy trend nejen letošního jara a rozhodně by vás neměly minout. Pastelové tóny podtrhují dívčí hravost a omlazují. Nicméně kombinace několika sladkých odstínů najednou nemusí vždy přinést kýžený vzhled.

Jak tyto veselé odstíny správně nosit a kombinovat, jakými pravidly se řídit, abyste získaly trendy jarní a letní looky se dočtete v našem článku.

Nejprve doplňky, poté oblečení

Začněme tedy postupně od doplňků. Pokud nejste zvyklá nosit tyto barvy, zvolte pastelové drobnosti jako jsou šperky, šátek, kabelka, anebo boty. Přikládáme tip na krásný šátek ve světle modré a pudrově růžové barvě. Jakmile si po několika dnech na pastely zvyknete, postupte dále k oblečení.

Prohlédněte vaši skříň a zkuste nově zakoupené pastelové odstíny zkombinovat s neutrálními a méně nápadnými barvami, které už doma máte - s černou, bílou či šedou nebo vsaďte na klasiku a oblečte si k nim džíny

Pokud jste si již na barvy ve vašem šatníku zvykly, oblečte se do jednotného pastelového tónu od hlavy k patě. Je to hit letošního roku. Skvěle vypadají jednobarevné sportovní looky teplákových souprav, ke kterým můžete obout jak tenisky, tak lodičky na podpatku. Prohlédněte si naše tipy a rovnou objednávejte online:

 

Guess – Agatha šaty, Růžová barva
Guess
Agatha šaty
1 990 Kč
Guess – Gingham top, Růžová barva
Guess
Gingham top
1 390 Kč

Kategorie