Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk
GUESS x BRANDALISED graffity by BANKSY
Brand awareness

GUESS x BRANDALISED graffity by BANKSY

Tento rok přišel GUESS s originální art kapsulí za použití graffitů jako potisk od známého umělce BANKSYHO.
Kdo BANKSY vůbec je a co jeho potisky představují?

 

Bansky je pseudonym anglického street artového umělce z Bristolu, který je svými graffity známý po celém světe, a proto se dá brát jako jeden z hlavních představitelů pouličního umění vůbec. Jeho opravdová identita však zůstává neznámá. I přesto jeho popularita roste a jeho díla se začala objevovat ve světových výstavních síních. V roce 2010 byl dokonce vyhlášen časopisem "Time Magazine" jako jedním z nejvlivnějších lidí na světě.

Jeho tvorba je především kombinace graffitů s využitím šablonové techniky. Graffity mají ve většině případů satirická či kulturní poselství.

 

Zaujměte i vy originálním kouskem s Banksyho transparentním potiskem např. na tričku, mikině nebo na zimní bundě či vestě.
Oblečení je ve většině případu oversize, čili více jak pohodlné a stylové. Mezi nejznámější potisky patří holčička s balónkem, panda s pistolí nebo portrét královny Alžběty.

 

Tuto originální kapsuli na letošní podzim a zimu najdete již nyní na vybraných prodejnách Guess Jeans v OC PalladiumGuess Jeans v OC Chodov.
V jarní a letní kolekci se pak můžete těšit i na Banksyho graffity na denim šortkách, denim bundě, letním triku či tílku.

Objevte nejnovější módní spolupráci, o které všichni mluví!
* Jedná se o limitovanou edici.

GUESS – Graffiti Delia vesta, Červená barva
GUESS
Graffiti Delia vesta
1 490 Kč
Kategorie
Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk