Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk
GEORGINA RODRÍGUEZ x GUESS

GEORGINA RODRÍGUEZ x GUESS

Španělsko argentinská modelka Georgina Rodríguez se stala novou tváří pro kampaň MARCIANO by GUESS na letošní podzim 2023.
Georgina je známá influencerka s více jak 50 miliony sledujícími na sociální síti Instagram a dále je partnerkou světové fotbalové hvězdy Cristiana Ronalda.
Celou kampaň režíroval sám kreativní ředitel GUESS Paul Marciano, focení měla na starost známá italská fotografka Nima Benati.

Sám Paul Marciano o Georgině řekl: "Chtěli jsme zachytit den v životě Georginy, za její oponou, abychom nahlédli do života této superstar plné půvabu". Což se podle nás skvěle povedlo a celková kampaň je velice povedená. Georgina je silná, seběvedomá a odholaná žena, celá kampaň a její umístění plně odráží nejen její přirozenou krásu, ale také její smyslnost, dynamiku a vnitřní sílu, která dokonale interpretuje vizi a styl značky.

Kampaň se natáčela v historickém hotelu Santo Mauro z 19.století v Madridu. Na jedné fotce je influencerka v minišatech s květinovým potiskem a černými podpatky doplněnými zelenou kabelkou a výrazným šperkem, jak pózuje na stole. Na další fotce je v bílých minišatech a umělou kožešinou na posteli. Na jiné fotce je zas Georgina na černobílé fotografii, kde má na sobě operní rukavice, černé minišaty a krajkové punčochy, znázorňující vintage Hollywood a moderní smyslnost.

Celá nabídka GUESS na podzim 2023 zahrnuje společenské obleky - kalhoty, saka, dále pletené zboží, festive minišaty, kabelky a souřadné sady se sametovými a lesklými texturami.

Sama Georgina během focení řekla: "Miluji tuto značku a hodnoty, které představuje. Kolekce ráda nosím, protože se v nich cítím silnější a zároveň sexy. Guess má výrazný ženský charakter a zároveň vyjadřuje nadčasovou podstatu."

Tato kampaň je již nyní uvedena na našich prodejnách MARCIANO by GUESS a to:
OC Nový Smíchov Praha, OC Černý Most Praha, OC Olympia Brno a OC Eurovea Bratislava :-).

 


 

 

 

 

 

 

 

Kategorie
Právě se nacházíte se na e-shopu fade.cz
Nacházíte se na e-shopu fade.cz
Přepnout a nakupovat na fade.sk