O NÁS

Skupina PRODES se zaměřuje na prodej prémiového dámského a pánského oblečení. Nejprve firma začala do ČR distribuovat nadčasové zboží GUESS a CALVIN KLEIN, později se dovoz rozšířil o luxusní značky PINKO, PATRIZA PEPE, PHILIPP PLEIN, ELISABETTA FRANCHI a MICHAEL KORS. Skupina PRODES nyní provozuje více jak 5O maloobchodních prodejen v ČR a na Slovensku. V neposlední řade v roce 2016 společnost představila nový koncept multibrandových kamenných obchodů FADE a spustila i stejnojmenný e-shop. FADE.cz nabízí téměř všechny značky z firemního portfolia.

 

NAŠE ZNAČKY 

Guess & Marciano

GUESS je jednou z nejznámějších fashion společností na světě díky své prvotřídní image a okouzlujícím kolekcím. V roce 1980 byl denim zastaralý a nemódní. Zakladatelé značky, bratři Marcianovi, ovšem spojili evropský styl s tradiční americkou tkaninou a změnili vnímání denimu navždy tím, že vytvořili smyslnou, inovativní a nadčasovou linii Marilyn Jean. Základem úspěchu značky je inovátorská reklama, která se zaměřuje spíše na image značky než na specifické produkty a vyjadřuje tak postoj a životní styl. Když lidé myslí na GUESS, myslí na „dívky GUESS" a na mezinárodní ikony jako jsou Claudia Schiffer, Eva Herzigová, Naomi Campbell, Adriana Lima či Jennifer Lopez. „Dívka Guess" ztělesňuje ducha a svůdnost značky - pohled na život jako umění a nepolevující pocit objevování se nadále vyvíjí v cestě života amerického snu. Je to stálé nadšení a vášeň, jenž žene společnost kupředu. Jeden svět, jedna značka. 

Calvin Klein

Calvin Klein je americký návrhář známý jako minimalista se smyslem pro detail. Calvin založil svoji společnost roku 1968, kdy se specializovala pouze na džínové oděvy. V roce 1982 představil svoji první kolekci spodního prádla, které se stalo nejprodávanějším na světě. V dnešní době představuje Calvin Klein světovou lifestylovou značku, která je příkladem moderního a sofistikovaného stylu. Nabízí oblečení, obuv a doplňky té nejvyšší kvality. Reklamní kampaně jsou vždy provokativní a vyjadřující spirit americké lehkosti a smyslnosti. 

Pinko

Pinko je italská dámská módní značka, založena roku 1980 Pietrem Negrou a Cristinou Rubini. Pinko spoléhá na kvalitu a překvapí svou originalitou a působivými fashion trendy, které jsou nositelné, sofistikované a dostupné. Pinko je metropolitní, hravé a ženské. Tváří značky se staly například Alessandra Ambrosio, Naomi Campbell, Elle MacPherson nebo Eva Herzigová. Pinko najdete především v Itálii a Evropě a také prodává pouze v nejprestižnějších mezinárodních obchodních domech. 

Patrizia Pepe

Příběh Patrizia Pepe se začíná psát ve Florencii roku 1993, kdy byla společnost založena Patrizii Bambi a Claudiem Orrea. Název „Pepe“ je od samého počátku symbolem identity. Od té doby ženy dokáží zkombinovat praktičnost každodenního života a zároveň půvab pro zvláštní příležitosti díky elegantní minimalistické linii a pečlivé pozornosti k detailu. Koncept ideální pro dnešní ženu: dynamická, smyslná i elegantní. Značka tvoří ikonické oděvy s nespornou originalitou a nadčasovostí. V roce 2005 byla představena první pánská kolekce a o dva roky později následovala linie dětská.  

Elisabetta Franchi

Elisabetta Franchi je uznávaná italská módní návrhářka, která tvoří své modely od poloviny 90. let. Historie značky Elisabetta Franchi zachycuje příběh ženy, která si podmanila svět díky vlastnímu stylu, kreativitě a sebevědomí. Její úspěch je založen na neskonalé vášni, usilovné péči a na naprosté oddanosti ke své práci. Nyní má přes 65 prodejen po celém světe a její kolekci oblékají známé tváře jako: Gigi Hadid, Jennifer Lopez, Karolina Kurkova, Kendall Jenner apod.

Michael Kors

Michael Kors je světově uznávaný návrhář doplňků a oblečení. Společnost založená v roce 1981 v současné době vyrábí řadu produktů pod signaturou Michael Kors. Mezi tyto produkty patří kabelky, obuv, hodinky, šperky, brýle, pánské a dámské oblečení. Pozoruhodný návrhář má vrozený smysl pro lesk a nadčasovou eleganci. Michael Kors získal četná ocenění v rámci módního průmyslu a za svou filantropii získal respekt a náklonnost milionů lidí. Zcela se věnuje vizi stylu, který je stejně sofistikovaný jako je shovívavý, ikonický a moderní. Vytvořil luxusní životní styl s celosvětovým dosahem.